מחיצות אקוסטיות לחלל הפתוח
מרחב עבודה המאפשר פרטיות ונוחות לעובדים שלך סביבת עבודה נוחה ופרטית הינה חשובה לתוצר יעיל שלה, מחיצות אופן ספייס המיוצרות על ידי חברת טופליין ריהוט משרדי, הינן פתרון מצוין ליצור ספייס עבודה בין עובד אחד לחברו. מחיצות אלה הן למעשה מחיצות עץ או מחיצות אלומיניום ועוד אשר נועדו ליצור מימד של פרטיות בין העובדים ולמעשה ליצור לכל עובד באופן חסכוני ויעיל פינת עבודה אישית בשבילו.

מחיצות עבור אופן ספייס יעילות ונצרכות בעיקר במחלקות של שירות, טלמרקטינג ומכירות בהן יש כמו גדולה של נציגים עובדים שכולם צריכים שולחן משרדי אישי בכדי לעבוד בצורה טוב עם תפוקה איכותית, מאחר והמון שולחנות משרדיים בחלל אחד אינם מאפשרים פרטיות, מחיצות open space נותנות פתרון מצוין אשר מפריד בין עובד לעובד וכך נוצר שולחן פרטי וספייס לכל אחד מן העובדים. לפרטים והצעות מחיר התקשרו עכשיו - 089711990
מחיצות עץ לחלל הפתוח 
האופי של המשרדים של היום שונים לחלוטין מאלו שהיו בעבר. אם בעבר נהוג היה להקצות לכל עובד במשרד חדר מסודר ופרטי משלו, הרי שכיום מקובל לייחד אולם אחד גדול לצורך כך כאשר הוא מחולק באמצעות מחיצות עשויות עץ. אנחנו פוגשים את המשרדים הללו בשיטת האופן ספייס בבנקים השונים, בקופות החולים, במשרדי הממשלה ובמשרדי עירייה, בבתי חולים, בבתי מלון ועוד ועוד.